kontakt

Adrenalina-Team organizuje na terenie Podkarpacia odjechane wieczory kawalerskie. Adrenalina – Team to gwarancja świetnej zabawy i super pomysły. Bawimy się na wodzie , lądzie i w powietrzu. Tylko u nas ostra jazda za niedużą kasę. Szukacie pomysłu na wieczór kawalerski? U nas jest w czym wybierać! Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy plan imprezy specjalnie pod Twoje oczekiwania. Masz inny pomysł na wieczór kawalerski skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc Ci go zrealizować. AT wieczory kawalerskie z adrenaliną!

Organizujemy również wieczory panieńsko – kawalerskie !!!

Proponujemy kompleksową organizację na terenie Podkarpacia jedno oraz dwudniowych wieczorów kawalerskich z adrenaliną.

Koszt każdego pakietu lub zabawy wyceniany jest indywidualnie i zależy od takich czynników jak: ilość uczestników wieczoru kawalerskiego, lokalizacji imprezy, ilości wybranych zabaw, itd.

Jesteśmy w stanie zorganizować „wieczór kawalerski z adrenaliną” (z wykorzystaniem: paintball’a, asg, zabaw alpinistyczo – linowych, survivalu, strzelectwa, elementów pierwszej pomocy, kursów zielarskich, kursów samoobrony oraz sztuk walk, itd.) w miejscu wskazanym przez Klienta pod warunkiem, że w/w miejsce będzie spełniało podstawowe wymogi bezpieczeństwa.

Napisz do nas: at@adrenalina-team.pl

telefon: +48 600 77 86 03