wieczory panieńskie i kawalerskie Rzeszów i okolice

Adrenalina-Team organizuje na terenie Podkarpacia (Rzeszów i okolice, na życzenie klienta dojedziemy wszędzie) odjechane wieczory kawalerskie. Adrenalina – Team to gwarancja świetnej zabawy i super pomysły.

Bawimy się na wodzie , lądzie i w powietrzu. Tylko u nas ostra jazda za niedużą kasę. Szukacie pomysłu na wieczór kawalerski? U nas jest w czym wybierać!

Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy plan imprezy specjalnie pod Twoje oczekiwania. Masz inny pomysł na wieczór kawalerski skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc Ci go zrealizować. AT wieczory kawalerskie z adrenaliną!

Organizujemy również wieczory panieńsko – kawalerskie !!!

Proponujemy kompleksową organizację na terenie Podkarpacia jedno oraz dwudniowych wieczorów kawalerskich z adrenaliną.

Koszt każdego pakietu lub zabawy wyceniany jest indywidualnie i zależy od takich czynników jak: ilość uczestników wieczoru kawalerskiego, lokalizacji imprezy, ilości wybranych zabaw, itd.

Jesteśmy w stanie zorganizować „wieczór kawalerski z adrenaliną” (z wykorzystaniem: paintball’a, strzelnicy asg, zabaw alpinistyczo – linowych, survivalu, bushcraftu, strzelectwa, escaperoom (zabawa odbywa się w plenerze), elementów pierwszej pomocy, kursów zielarskich, kursów samoobrony oraz sztuk walk,) w miejscu wskazanym przez Klienta pod warunkiem, że w/w miejsce będzie spełniało podstawowe wymogi bezpieczeństwa.

Jesteśmy też otwarci na wszelkie nowe propozycje zabaw.